Український – Ukranian

проект
ClimateTalks.Org є орієнтованою на процес дослідження клімату сприймаються клімату досвід людей по всьому світу. Мета складається з трьох частин:

1 . Для підвищення обізнаності клімату на місцевому рівні через бесіду і взаємодія з людьми на базовому рівні. Всі люди, залучені випадково обрали. Після відкритого діалогу про свій досвід і розумінні клімат , глобус надувається як ритуал закінчення розмови . Це , щоб зробити досвід незабутнім, і стимулювати продовження бесіди з друзями та родиною в подальшому.

2 . Для документування історії та об’єднати їх у велику історію людства. Інтерв’ю засновані на PRINCIPALES з норвезька професор Штайнер Kvale на якісних методів дослідження , з легким , ясним і короткі відкриті питання . (Див. список в нижній частині сторінки). Цей сайт є першою зупинкою на « дорозі» документування історій і людей, що стоять за ними. Веб – сайт не включати в себе всі історії , але орієнтована на процес реалізації проекту. Історії ” врятував” за книгу пізніше, і інші плани знаходяться в стадії розробки. До тих пір , насолоджуватися зображеннями красивих людей з усього світу : о)

3 . Щоб об’єднати людей з різних країн світу в розумінні проблеми людства стикається . Це робиться за допомогою виставок і презентацій , де документально історій разом з фільмами і фотографіями передаються . Щороку проект йде на кліматичній конференції ООН (КС ) і робить виставку. А не як частина офіційної конференції , а й у публічних місцях , як площа або вулицю. Виставки є для народу , народу і , по суті в народі : о) Так що якщо КС ООН зверху вниз , цей проект є знизу вгору.

Про мене:

IMG_3032

Мене звуть Йенс Луї Жак Valeur . Я художник зі ступенем бакалавра в області дизайну і продуктивності бізнесу з Роскилле університеті і ступінь магістра в галузі креативного лідерства , інновацій та підприємництва від Копенгагенського університету , IT- університету та датської школи дизайну . Пізніше я доповнені сфокусованої майстеркласи в кліматичних досліджень у відділі антропології , кафедри соціології та кафедри політології в Копенгагенському університеті.

Як художник , я працював в цілому в творчій сфері . Від театральні та танцювальні постановки , малих і великих масштабах художніх інсталяцій , фільмів і музичних кліпів спереду і ззаду камера , фотографії та живопису … творче вираження , що важливо для мене. Середні значення не має.

мотивація:

Мій батько , Ронні Жак , був фотограф завжди подорожує світом , і він посадив насіння в мені зробити те ж саме. Його смерть викликала мій початок , як світ мандрівника. Однак мені потрібно для моєї мети подорожі , і так я почав свій проект клімату.

При всіх зверху вниз наукового матеріалу в академічному світі і на політичній арені (з його іноді приховано дедуктивного міркування ) , я хотіла зробити знизу вгору індуктивний підхід з акцентом на ” перший поверх” , де нормальні люди живуть і працюють . І я хотів бути просто одним людині розмовляти з іншою людиною , зберігаючи розмова простий і прямий вперед. Я попросив би відкриті питання і говорити якомога менше , дозволяючи їм робити розмова і тим самим підтримки розмови , як правдивий і чесний наскільки це можливо. Так воно і було ; O)

Процес:

Проект починався вільні за формою , з акцентом на просто говорити з людьми про питання клімату та місцевих проблем , але завжди з ” художнім ” Ритуал закінчення надування кулі і , приймаючи свої зображення. Однак незабаром я зрозумів , що люди говорили мені , де історій , які я раніше не чув , і я почав документування більш докладно і гарантії того , що кілька певних питання , де кожен раз , запитав , щоб переконатися , що я отримав повну історію і зробити історій порівнянні.

П’ять років потому , близько 500 + розмови мали місце в 90 країн світу. Кожна розмова трохи шматок головоломки. Головоломка , де ви не знаєте , що повна картина виглядає. Я повільно почав ставити головоломки разом , і це захоплююче і цікаве , щоб знайти кореляцію між розмови, які світи і виявити, що певні слова використовуються майже в кожній розмові .

Мета :

Мені не подобається блокування в на певний результат , а скоріше дозволити процесу і в цьому випадку історії показують шляху. Я вже роблю виставок за назвою WorldUnite.Me , з фотографіями , кожен рік приблизно в засіданнях ООН КС.

З 2008 року мільйони людей бачили на виставках по всьому світу. Зображення нижче від ООН COP15 у Копенгагені Ратушній площі , де зображення проектувалися на інтерактивній 100 футів великий глобус , а на виставці в ніч протягом 10 день кліматичної конференції ООН.

ClimateTalks.Org ООН КС 15 ClimateTalks.Org ООН COP15

It's only fair to share...Share on FacebookShare on VKEmail this to someonePrint this pageTweet about this on TwitterShare on StumbleUponShare on TumblrShare on RedditPin on PinterestShare on LinkedIn

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>