Український – Ukranian

проект
ClimateTalks.Org є орієнтованою на процес дослідження клімату сприймаються клімату досвід людей по всьому світу. Мета складається з трьох частин:

1 . Для підвищення обізнаності клімату на місцевому рівні через бесіду і взаємодія з людьми на базовому рівні. Всі люди, залучені випадково обрали. Після відкритого діалогу про свій досвід і розумінні клімат , глобус надувається як ритуал закінчення розмови . Це , щоб зробити досвід незабутнім, і стимулювати продовження бесіди з друзями та родиною в подальшому.

2 . Для документування історії та об’єднати їх у велику історію людства. Інтерв’ю засновані на PRINCIPALES з норвезька професор Штайнер Kvale на якісних методів дослідження , з легким , ясним і короткі відкриті питання . (Див. список в нижній частині сторінки). Цей сайт є першою зупинкою на « дорозі» документування історій і людей, що стоять за ними. Веб – сайт не включати в себе всі історії , але орієнтована на процес реалізації проекту. Історії ” врятував” за книгу пізніше, і інші плани знаходяться в стадії розробки. До тих пір , насолоджуватися зображеннями красивих людей з усього світу : о)

3 . Щоб об’єднати людей з різних країн світу в розумінні проблеми людства стикається . Це робиться за допомогою виставок і презентацій , де документально історій разом з фільмами і фотографіями передаються . Щороку проект йде на кліматичній конференції ООН (КС ) і робить виставку. А не як частина офіційної конференції , а й у публічних місцях , як площа або вулицю. Виставки є для народу , народу і , по суті в народі : о) Так що якщо КС ООН зверху вниз , цей проект є знизу вгору.

Про мене:

IMG_3032

Мене звуть Йенс Луї Жак Valeur . Я художник зі ступенем бакалавра в області дизайну і продуктивності бізнесу з Роскилле університеті і ступінь магістра в галузі креативного лідерства , інновацій та підприємництва від Копенгагенського університету , IT- університету та датської школи дизайну . Пізніше я доповнені сфокусованої майстеркласи в кліматичних досліджень у відділі антропології , кафедри соціології та кафедри політології в Копенгагенському університеті.

Як художник , я працював в цілому в творчій сфері . Від театральні та танцювальні постановки , малих і великих масштабах художніх інсталяцій , фільмів і музичних кліпів спереду і ззаду камера , фотографії та живопису … творче вираження , що важливо для мене. Середні значення не має.

мотивація:

Мій батько , Ронні Жак , був фотограф завжди подорожує світом , і він посадив насіння в мені зробити те ж саме. Його смерть викликала мій початок , як світ мандрівника. Однак мені потрібно для моєї мети подорожі , і так я почав свій проект клімату.

При всіх зверху вниз наукового матеріалу в академічному світі і на політичній арені (з його іноді приховано дедуктивного міркування ) , я хотіла зробити знизу вгору індуктивний підхід з акцентом на ” перший поверх” , де нормальні люди живуть і працюють . І я хотів бути просто одним людині розмовляти з іншою людиною , зберігаючи розмова простий і прямий вперед. Я попросив би відкриті питання і говорити якомога менше , дозволяючи їм робити розмова і тим самим підтримки розмови , як правдивий і чесний наскільки це можливо. Так воно і було ; O)

Процес:

Проект починався вільні за формою , з акцентом на просто говорити з людьми про питання клімату та місцевих проблем , але завжди з ” художнім ” Ритуал закінчення надування кулі і , приймаючи свої зображення. Однак незабаром я зрозумів , що люди говорили мені , де історій , які я раніше не чув , і я почав документування більш докладно і гарантії того , що кілька певних питання , де кожен раз , запитав , щоб переконатися , що я отримав повну історію і зробити історій порівнянні.

П’ять років потому , близько 500 + розмови мали місце в 90 країн світу. Кожна розмова трохи шматок головоломки. Головоломка , де ви не знаєте , що повна картина виглядає. Я повільно почав ставити головоломки разом , і це захоплююче і цікаве , щоб знайти кореляцію між розмови, які світи і виявити, що певні слова використовуються майже в кожній розмові .

Мета :

Мені не подобається блокування в на певний результат , а скоріше дозволити процесу і в цьому випадку історії показують шляху. Я вже роблю виставок за назвою WorldUnite.Me , з фотографіями , кожен рік приблизно в засіданнях ООН КС.

З 2008 року мільйони людей бачили на виставках по всьому світу. Зображення нижче від ООН COP15 у Копенгагені Ратушній площі , де зображення проектувалися на інтерактивній 100 футів великий глобус , а на виставці в ніч протягом 10 день кліматичної конференції ООН.

ClimateTalks.Org ООН КС 15 ClimateTalks.Org ООН COP15

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *