فارسی – Persian

پروژه
ClimateTalks.Orgروند مطالعه آب و هوا گرا از تجربه آب و هوای درک مردم در سراسر جهان است. هدف این است که سه برابر :

1. به منظور افزایش آگاهی آب و هوا محلی را از طریق گفتگو و تعامل با مردم در یک سطح پایه . همه افراد درگیر به صورت تصادفی برداشت. پس ازمحاوره ای باز در مورد تجربه و درک خود را از آب و هوا ، یک جهان جهانی به عنوان یک مراسم پایان دادن به مکالمه متورم است . این است که تجربه به یاد ماندنی ، و تحریک از ادامه گفتگو با دوستان و خانواده بعد .

2. مستندسازی داستان و متحد آنها را در یک داستان بزرگتر از انسان . مصاحبه ها بر اساس اصول از نروژی استاد اشتاینر Kvale در مورد تحقیق کیفی ، با آسان ، روشن و کوتاه سوالات باز است. ( فهرست در پایین صفحه را مشاهده کنید ) . این وب سایت اولین مرحله در “جاده ” مستندداستان ها و مردم پشت سر آنها است. وب سایت می کند را شامل نمی شود تمام داستان ، اما در روند این پروژه متمرکز شده است . داستان ها ” را نجات داد” برای یک کتاب بعد و برنامه های دیگر در خط لوله هستند . تا آن زمان ، لذت بردن از تصاویرمردم زیبا از سراسر جهان : O )

3. برای متحد کردن مردم از سراسر جهان دردرک بشر چالش مواجه است . این را از طریق نمایشگاه ها و سخنرانی که در آن داستان مستند همراه با فیلم و عکس رله انجام می شود. این پروژه هر سال به کنفرانس آب و هوایی سازمان ملل ( COP ) می رود و می کندنمایشگاه . نه به عنوان بخشی از کنفرانس رسمی ، اما در یک منطقه عمومی ، مانند یک میدان یا خیابان . نمایشگاه برای مردم هستند، مردم و اساسا توسط مردم : O ) بنابراین اگر COP سازمان ملل بالا به پایین، این پروژه از پایین به بالا .

درباره من:

IMG_3032

نام من ، ینس لوئیس Jaques Valeur است. من یک هنرمند با مدرک لیسانس در طراحی و عملکرد کسب و کار از دانشگاه Roskilde و کارشناسی ارشد در رهبری خلاق ، نوآوری و کارآفرینی از دانشگاه کپنهاگ ، فناوری اطلاعات دانشگاه و مدرسه طراحی دانمارک هستم . بعدها من با مستر متمرکز در مطالعات آب و هوا در بخش مردم شناسی، بخش جامعه شناسی و بخش علوم سیاسی در دانشگاه کپنهاگ تکمیل شده .

به عنوان یک هنرمند ، من به طور گسترده در زمینه خلاقیت کار کرده است. از اجرای تئاتر و رقص ، تاسیسات هنر در مقیاس کوچک و بزرگ ، فیلم و ویدیو های از موسیقی را در جلو و پشت دوربین ، عکاسی و نقاشی … بیان خلاق همان چیزی است که برای من مهم است . متوسط ​​بی ربط است .

انگیزه:

پدر من، Ronny Jaques از یک عکاس همیشه سفر به جهان بود ، و او یک دانه در من کاشته برای انجام همان . مرگ او آغاز من به عنوان یک جهانگرد جهان برانگیخت. با این حال من هدف سفر من مورد نیاز است، و بنابراین من پروژه آب و هوای من آغاز شده است .

با تمام مواد علمی از بالا به پایین در جهان آکادمیک و در عرصه سیاسی ( با استدلال استقرایی یا قیاسی گاهی اوقات نهفته آن ) ، من می خواستم به یک رویکرد استقرایی از پایین به بالا ، تمرکز بر ” طبقه همکف ” که در آن مردم عادی زندگی و کار است. و من می خواستم یکی از صحبت کردن در انسان به انسان دیگر ، نگه داشتن مکالمه ساده و مستقیم به جلو به عادل باشد . من می خواهم سؤالات باز بپرسید و می گویند به عنوان کوچک که ممکن است ، اجازه دادن به آنها را انجام دهد صحبت کردن و بدین وسیله نگه داشتن مکالمه به عنوان راستگو و صادق که ممکن است . و پس از آن بود، O)

فرآیند:

پروژه سست آغاز شده در فرم ، با تمرکز بر فقط صحبت کردن به مردم در مورد مسائل مربوط به آب و هوا و چالش های محلی ، اما همیشه با “هنری” آیین پایان باد جهان و در نظر گرفتن تصویر خود را . با این حال ، من به زودی متوجه شدم که مردم که به من گفتن داستان های من قبلا شنیده نمی ، و شروع کردم به مستند در جزئیات بیشتر و بیمه کهسوال خاص چند که در آن هر زمان خواسته شده ، به مطمئن شوید که من داستان کامل کردم و داستان قابل مقایسه است .

پنج سال بعد، حدود 500 مکالمات + در کشورهای 90 + گرفته شده است. هر مکالمه یک قطعه کوچک از یک پازل است. پازل که در آن شما نمی دانید آنچه را که تصویر کاملی به نظر می رسد . من به آرامی شروع به قرار دادن پازل با هم و آن را جذاب و جالب برای پیدا کردن ارتباط بین مکالماتی که جهان از هم جدا هستند و پیدا کردن که کلمات خاصی در تقریبا در هر مکالمه استفاده می شود .

هدف:

من دوست ندارم قفل در یک نتیجه خاص ، اما به جای اجازه دادن به این روند و در این مورد داستان نشان می دهد . من در حال حاضر انجام نمایشگاه تحت نام WorldUnite.Me ، با عکس هر ساله در سراسر جلسات COP سازمان ملل متحد است .

از سال 2008، میلیون ها نفر از مردم از نمایشگاه ها در سراسر جهان را دیده اند . تصاویر زیر از COP15 سازمان ملل متحد در کپنهاگ در میدان تالار شهر ، که در آن تصاویر را بر روی تعاملی 100 پا جهان بزرگ پیش بینی می شد ، و در نمایشگاه در شب در طول 10 روز طول کنفرانس آب و هوای سازمان ملل متحد هستند.

ClimateTalks.Org پلیس سازمان ملل متحد 15 ClimateTalks.Org سازمان ملل متحد COP15

 

در آینده ممکن است کتاب، یک تعامل لوح فرمت ، مستند ، سخنرانیها را …. زمان خواهد شد بگویید : O) در حال حاضر من هنوز در مکالمات متمرکز : O)

( با این حال ، من عمیقا ” داستان از مسائل ” ، و راه خود را از گفتن یک داستان الهام گرفته است. اگر شما آن را دیده نمی شود ، شما باید . شما می توانید آن را با کلیک کردن در بالا سمت راست و یا با رفتن به بخش لینک پیدا کنید . )

———————————

اشتاینر Kvale :

راهنمای مصاحبه : 10 معیارهای Kvale در یک مصاحبه خوب ( منبع: Steinar از مصاحبه Kvale :آشنایی به روشهای تحقیقی کیفی، 1996 ) :

 آگاه و آشنا با موضوع مصاحبه
 پاک کردن سؤال ساده ، آسان و کوتاه هستند
توضیح  ساختار را از ساختار و هدف از مصاحبه
 ملایم اجازه دهید مردم پایان آنها چه می گویند
 حساس گوش دادن به مصاحبه شونده
 باز پاسخ به آنچه که مصاحبه شونده مهم است
 فرمان باید بدانند آنچه که او باید برای پیدا کردن ، استفاده از پرسش ها و دهید
 انتقادی آماده برای به چالش کشیدن آنچه که مصاحبه شونده گفته
 به یاد می آورد ، چه در حال حاضر شده است قبلا گفته و پشت اشاره به آنچه گفته شده است ، سوالات در حال حاضر توسط مصاحبه شونده بحث بپرسید نه
 تفسیر خلاصه آنچه گفته شده است
2 معیارهای اضافی :
 به صحبت متوازن و نه بیش از حد به صحبت نه بیش از حد کم
 اخلاقی حساس تضمین مصاحبه شونده می داند چه پژوهش و چگونه داده ها برخورد خواهد شد
ایجاد یک معرفی کوتاه از هدف پژوهش و در مورد مسائل مربوط به محرمانه بودن بپرسید . آیا مصاحبهشونده خوب با به اشتراک گذاری / نام او است .

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *