Eesti – Estonian

Project
ClimateTalks.Org on protsess orienteeritud kliima uuringu tajutav kliima kogemusi inimesed üle kogu maailma . Eesmärk on kolmeosaline :

1 . Selleks et suurendada kliima teadlikkust kohapeal läbi vestlus ja suhelda inimestega algtasemel . Kõik inimesed kaasatud on juhuslikult valitud . Pärastavatud dialoogis oma kogemusi ja arusaamist kliima ,maailma maailmas pumbatakse nagurituaal lõpeb vestlus. See on teha kogemusi meeldejääv ja ergutada jätkuvat vestlus koos sõprade ja perega hiljem.

2 . Dokumenteerida lugusid ja neid ühendavad suuremas lugu inimkonna . Intervjuud põhineb Norra professor Steiner Kvale kvalitatiivsed uurimismeetodid , lihtne , selge ja lühike avatud küsimusi . (Vt loetelu lehe allosas ) . See veebileht on esimene peatus” maantee ” dokumenteerimise lugusid jainimesed nende taga. Veebilehel ei sisalda kõikilugusid, vaid on keskendunud protsessi projekti . Lood on “päästetud ” raamatut hiljem , ja teised plaanid on ettevalmistamisel . Seni , nautida pilteilusad inimesed üle kogu maailma : o)

3 . Ühendada inimesi üle maailmaarusaamist probleemidest inimkond silmitsi seisab. Seda tehakse näitusi ja esitlusi , kus dokumenteeritud lugusid koos filme ja fotosid vahendada . Igal aastalläheb sellest ÜRO kliimamuutuste konverentsil (COP ) ja teebnäituse . Ei osana ametlik konverentsi , kuidavalik ala , naguSquare või tänaval. Näitused on inimeste jaoks , inimeste ja põhiliselt inimeste poolt : o) Nii et kui ÜRO COP on Top -down , see projekt on alt- üles.

Minust :

IMG_3032

Minu nimi on Jens Louis Valeur Jaques . Ma olenkunstnik , kellel Bachelor Performance Design & Business Roskilde Ülikoolis jamagistrikraadi Creative Leadership , innovatsiooni ja ettevõtluse , Kopenhaageni ülikool ,IT -Ülikooli ja Taani Design School. Hiljem olen täiendada keskendatud meistrikursustel kliimamuutuste uuringute osakonna antropoloogia,sotsioloogia osakond japolitoloogia osakond Kopenhaageni Ülikoolis .

Nagukunstnik , olen töötanud üldjoontesloomevaldkonna . Teatri -ja tantsuetendused , väike ja suur ulatus art rajatiste , film ja muusika videod ees ja tagakaamera , fotograafia ja maali …loominguline väljendus on tähtis mulle. Keskmise , on asjakohatu.

Motivatsioon:

Minu isa , Ronny Jaques , oli fotograaf alati reisivad maailmas ja istutasseemne , et ma teeksin sama. Tema surm tekitas minu Algulmaailma reisija . Kuid mul on vaja selleks, matkates ja nii ma hakkasin minu kliima projekt .

Kõik top -down teadusliku materjali akadeemilises maailmas ja poliitilisel areenil ( tema mõnikord varjatud deduktiivne arutluskäik ) , tahtsin tehaaltpoolt üldistavat lähenemisviisi , keskendudes” korrusel “, kus tavalised inimesed elavad ja töötavad . Ja ma tahtsin lihtsalt olla üks inimene räägib teise inimese , hoides vestlus lihtne ja otse edasi . Paluksin tähtajatud küsimustele ja öelda nii vähe kui võimalik , andes neile ei räägi ja käesolevaga hoidavestlus tõene ja aus kui võimalik. Ja nii see oli, o)

Protsess:

Projekt algas lahti vormilt keskendudes lihtsalt rääkida inimestele kliimaküsimustes ja kohalikke probleeme , kuid alati” kunstiline ” rituaal lõpeb kallineva maailmas ja võttes oma pilt . Kuid ma varsti aru, et inimesed , kui mulle lugusid ma polnud varem kuulnud , ja ma hakkasin dokumenteerimine üksikasjalikumalt ja kindlustada , et mõni teatud küsimus , kus küsitakse iga kord , veendumaks, et ma sain kogu lugu ja tehalugusid võrreldavad.

Viis aastat hiljem , umbes 500 + vestlused on toimunud 90 + riikides. Iga vestlus on tükikepuzzle. Puzzle , kus sa ei tea, midapildil välja näeb. Olen aeglaselt hakkas puzzle kokku panna ja see on põnev ja huvitav leida korrelatsiooni vestlused , mis on maailma peale ja leiavad, et teatud sõnu kasutatakse peaaegu iga vestlus.

Eesmärk :

Mulle ei meeldi lukustamine teatud tulemust, vaid pigem lastes protsessi ja sel juhullood teenäitaja . Olen juba praegu nime all näitusi WorldUnite.Me koos fotosid igal aastal umbes ÜRO COP kohtumisi.

Alates 2008 , miljonid inimesed on näinud Näitused maailmas. Pilte allpool on alates ÜRO COP15 Kopenhaagenis Raekoja plats , kuspildid olid projitseeritudinteraktiivne 100 jala suur maakera ning näitus öösiti10 päeva jooksul ÜRO kliimakonverentsil .

ClimateTalks.Org ÜRO COP15 ClimateTalks.Org ÜRO COP15

 

Tulevikus ma võiks teharaamatuTablet – formaadis suhtlemist, dokumentaalfilm , esitlusi …. Aeg näitab : o) Nüüd ma olen endiselt fokuseeritudvestlused : o)

( Aga ma olen sügavalt inspireeritud ” The Story of Stuff ” , ning nende viis öeldalugu . Kui te pole seda näinud , et sa peaksid. Leiad selle klõpsates õigus eespool või minneslingid lõik . )

———————————

Steiner Kvale :

Intervjuu Guide : Kvale on 10 kriteeriumidelehea intervjueerija (allikas: Steinar Kvale intervjuud :Sissejuhatus kvalitatiivsed uurimismeetodid 1996 ) :

 teadlike ja tuttav teemaintervjuu
 Selge -küsimused on lihtne, kerge ja lühike
 Struktureeritud anda selgitus struktuur ja küsitluse eesmärk
 meesterahva lase inimestel lõpetada, mida nad ütlevad,
 Sensitive – kuulata intervjueeritava
 Avatud -vastuse , mis on oluline , etintervjueeritav
 Rool peaks teadma, mida ta vajab , et teada saada , kasutage küsimustele ja juhiseid
 Kriitiline ettevalmistatud vaidlustada mis ütlesintervjueeritav
 mäletab -mis on juba varem öelnud ja naasta öelduga , ärge küsige küsimusi juba arutas intervjueeritava
 tõlgendab – kokkuvõttega öelduga
2. Täiendavad kriteeriumid :
 tasakaalustatud , mitte rääkida liiga palju mitte rääkida liiga vähe
 eetiliselt tundlikke – tagab küsitletav teab, midateadus on ja kuidasandmeid töödeldakse
Teelühike kasutuselevõtu eesmärkuuringud ja küsi konfidentsiaalsuse küsimusi. Kas intervjueeritav on trahvi jagada oma / tema nimi .

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *