Lietuvos – Lithuanian

Projektas
ClimateTalks.Org yraprocesas orientuotas klimato tyrimas suvokiamas klimato patirties žmonių visame pasaulyje. Tikslas yra trejopas:

1 . Norėdami padidinti informuotumą apie klimatą lokaliai per pokalbį ir sąveikos su žmonių pagrindinio lygio . Visi asmenys, dalyvaujantys atsitiktinai nuskintos. Po atviro dialogo apie jų patirtį ir supratimą apie klimato kaitos ,pasaulis pasaulyje yra pučiama, kaip ritualas , kuris baigiasi prie pokalbio . Tai , kadpatirtis įsimintina , ir skatinti tolesnį pokalbį su šeima ir draugais vėliau.

2 . Dokumentuoti istorijas ir suvienyti jas į didesnį istorija žmonijai. Interviu yra grindžiamas Norvegijos profesorius Steineris Kvale principų Kokybinių tyrimų metodai , su lengva , aiškus ir trumpas atvirus klausimus . (Žr. sąrašą apačioje puslapio ) . Ši svetainė yrapirmoji stotelė ant ” kelio” dokumentavimo istorijas ir žmonėms už jų . Svetainė neapima visų istorijų , tačiau dėmesys sutelkiamas į projekto procesą. Istorijos yra “išgelbėti ” už knygą vėliau ir kitų planų yra dujotiekis . Iki tol , mėgautis gražių žmonių iš viso pasaulio vaizdus : o)

3 . Suvienyti žmones iš viso pasaulio į iš iššūkių žmonijos supratimą susiduria . Tai daroma per parodas ir pristatymus , kur dokumentais istorijas kartu su filmų ir nuotraukos yra išplatinama . Kiekvienais metaisprojektas eina į JT klimato kaitos konferencijoje (COP ) ir daro parodą . Ne kaip oficialios konferencijos , bet viešoje vietoje , pavyzdžiui, aikštėje ar gatvėje . Parodas yra žmonėms , žmonių ir esm ÷ s žmonių : o) Taigi, jeiJT COP viršaus į apačią , šis projektas iš apačios į viršų .

Apie mane :

IMG_3032

Mano vardas Jens Louis Valeur Jaques . Aš esusu vykdant Design & verslą nuo Roskildės universitete ir kūrybos lyderystės , inovacijų ir verslumo iš Kopenhagos universiteto , IT – universitetas ir Danijos dizaino mokyklos magistro diplomą bakalauro menininkas. Vėliau aš papildyta suplanuotos meistriškumo Climate studijas antropologijos ,sociologijos katedros irPolitikos mokslų katedros Kopenhagos universiteto.

Kaip menininkas , dirbau iš esmės kūrybos srityje. Nuo teatro ir šokio spektakliai, mažų ir didelių masto meno įrenginių , kino ir muzikos vaizdo klipų priešais ir už kamerų , fotografijos ir tapybos …kūrybinė išraiška yra tai, kas svarbu man. Terpė yra nesvarbus.

Motyvacija:

Mano tėvas , Ronny Jaques buvofotografas visada keliauja pasaulį , ir jis pasodino sėklą man padaryti tą patį. Jo mirtis sukėlė mano pradžia kaip pasaulio keliautojas. Tačiau man reikia tikslui, dėl savo kelionę , ir taip aš pradėjau savo klimato projektą.

Su visais iš viršaus į apačią mokslinės medžiagos akademinio pasaulio ir politinėje arenoje ( jos kartais slaptasis Dedukcija ), aš norėjau, kad iš apačios į viršų indukcinis požiūris, sutelkiant dėmesį į ” pirmame aukšte “, kur normalūs žmonės gyvena ir dirba, . Ir aš norėjau tik vienas žmogus kalbėti su kitu žmogumi , išlaikytipokalbis paprasta ir važiuoti tiesiai į priekį. Norėčiau paklausti atviruosius klausimus ir pasakyti, kiek įmanoma, leisdami jiems tai kalbėti ir taip išlaikyti kaip teisingi ir sąžiningi , kaip įmanoma pokalbį. Ir taip buvo : o )

Procesas:

Projektas buvo pradėtas prarasti formos , su ant tiesiog kalbėti su žmonėmis apie klimato klausimais ir vietos iššūkius dėmesio, tačiau visada su ” meninės ” ritualas baigiasi pripučiamos pasaulį ir imtis savo nuotrauką. Tačiau, aš greitai suprato, kad žmonės , kur pasakoja man istorijas aš girdėjau anksčiau, ir aš pradėjau dokumentais išsamiau ir pasirūpinti, kadkeletas tikras klausimas , kur prašoma kiekvieną kartą , įsitikinkite, kad aš turiu visą istoriją ir padaryti pasakojimai panaši.

Po penkerių metų, apie 500 + pokalbiai vyko 90 + šalyse . Kiekvienas pokalbis yramažai gabalas galvosūkį . Dėlionė, kur jūs nežinote, kąišsamų vaizdą atrodo. Aš lėtai pradėjo įdėti dėlionės kartu ir tai yra žavinga ir įdomu sužinoti koreliaciją tarp pokalbių , kurie pasauliai vienas nuo kito ir kad tam tikri žodžiai yra naudojami beveik kiekvieną pokalbį.

Tikslas :

Man nepatinka fiksavimo tam tikrą rezultatą , o nuomos procesą ir šiuo atveju istorijų parodyti pavyzdį. Aš jau daro parodas pagal pavadinimą WorldUnite.Me su nuotraukomis kasmet aplink JT COP susitikimuose.

Nuo 2008 metų , milijonai žmonių mačiau parodose visame pasaulyje. Nuotraukos žemiau yra išJT COP15 Kopenhagoje Rotušės aikštėje , kur nuotraukos buvo prognozuojama interaktyviu 100 pėdų didelio pasaulyje , ir parodoje naktį per 10 dieną JT klimato kaitos konferencijoje .

ClimateTalks.Org JT policininkas 15 ClimateTalks.Org JT COP15

 

Ateityje galėčiau padaryti knygą,Tabletės formato sąveikos , dokumentinis, pristatymus …. Laikas parodys : o) Nes dabar aš vis dar sutelktas į pokalbius : o)

(Tačiau , aš giliai įkvėpė ” The daiktų istorija” ir jų būdą pasakoti istoriją . Jei jūs dar nematėte , jūs turėtumėte. Jūs galite rasti , paspaudę dešinėje virš ar eidami į saitų . )

———————————

Steineris Kvale :

Interviu vadovas : Kvale yra 10 kriterijai gerą interviu ( šaltinis: Steinar Kvale INTERVIU :Įvadas į kokybinių tyrimų metodai 1996) :

 žinių ir susipažinę su interviu tema
 aiškiai klausimai yra paprastas, lengvas ir trumpas
 Struktūrinis – duoti paaiškinimą struktūrą ir tikslą interviu
 Švelniai let žmonės baigti tai, ką jie sako
 Jautrus – pasiklausyti pokalbį
 Atidarykite atsakymų į tai, kas svarbu apklausiamasis
 vairo turėtų žinoti , ko jam reikia išsiaiškinti , naudokite klausimus ir paragina
 Kritinės pasiruošę iššūkis , ką sakė apklausiamasis
 prisimena , kas jau buvo pasakyta anksčiau, ir grąžinti tai, kas buvo pasakyta , nereikia užduoti klausimus jau buvo aptarta apklausiamasis
 aiškina – apibendrinant tai, kas buvo pasakyta,
2 papildomus kriterijus:
 subalansuoto ne kalbėti per daug nekalbėti per mažai
 etikos požiūriu opiais – užtikrinapašnekovas žino, kątyrimai yra apie ir kaip duomenys bus tvarkomi
Padaryti trumpas įvadas apie tyrimo tikslą ir paklausti apie konfidencialumo klausimais. Arapklausiamasis yra gerai dalintis jo / jos vardo .

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *