Latvijas – Latvian

Projektu
ClimateTalks.Org irprocess orientēts klimata pētījums par konstatēto klimata pieredzi cilvēku visā pasaulē . Ir trīs mērķi :

1 . Lai uzlabotu informētību par klimatu lokāli caur sarunu un mijiedarbību ar cilvēku pamata līmenī . Visi iesaistītie cilvēki ir nejauši noplūktiem. Pēc atklātā dialogā par savu pieredzi un klimata izpratnes ,pasaules globusa tiek piepūsts kā rituāls, kas beidzas saruna . Tas nepieciešams, lai padarītupieredzi neaizmirstamu , un stimulētu nepārtrauktu sarunu ar draugiem un ģimeni vēlāk .

2 . Dokumentēt stāstus un apvienot tos ar lielāku stāsts par cilvēces . Intervijas balstās uz Norvēģijas profesors Steiner Kvale principiem Kvalitatīvās pētījumu metodes , ar vienkāršiem , skaidriem un īstermiņa atvērtajiem jautājumiem. ( Skatīt sarakstu pie lapas apakšā) . Šī mājas lapa irpirmais pieturas uz ” ceļa” dokumentēt stāstus un cilvēkus aiz tiem . Mājas lapā nav iekļautas visas stāstus , bet ir vērsts uz procesu no projekta . Šie stāsti ir ” saglabāts” par grāmatu vēlāk , un citi plāni tiek gatavoti . Līdz tam , baudīt attēlus skaistu cilvēku no visas pasaules : o)

3 . Lai apvienotu cilvēkus no visas pasaules izpratni par izaicinājumiem cilvēcei ir jārisina . Tas tiek darīts, izmantojot izstādes un prezentācijas , kur dokumentētās stāsti kopā ar filmas un fotogrāfijas , ir izlaisti . Katru gaduprojekts iet uz ANO klimata konferencei ( COP ), un tas izstādi . Nevis kā daļa no oficiālās konferences , bet gan publiskajā telpā , piemēram, laukuma vai ielas . Šīs izstādes ir par cilvēkiem , par cilvēkiem un būtībā ar cilvēkiem : o ) Tātad, jaANO COP ir no augšas uz leju , šis projekts ir Bottom – up .

Par mani :

IMG_3032

Mans vārds ir Jens Louis Valeur Jaques . Es esmumākslinieks ar bakalaura Performance Design & Business no Roskildes Universitātē un Creative Leadership , inovāciju un no Kopenhāgenas Universitātes uzņēmējdarbība , IT – universitāti un Dānijas dizaina skolā meistari . Vēlāk man ir papildinātas ar vērsto meistarklasēm klimata studiju departamentā antropoloģijas ,socioloģijas departamenta unPolitikas zinātnes nodaļas Kopenhāgenas Universitātē .

Kā mākslinieks , es esmu strādājis kopumā radošajā jomā . No teātra un dejas izrādes , mazo un lielo mēroga mākslas instalāciju , filmu un mūzikas video priekšā un aiz kameras , fotogrāfiju un glezniecību …radošā izpausme ir kādi jautājumi man. Vidējā nav nozīmes .

motivācija :

Mans tēvs , Ronny Jaques , bijafotogrāfs vienmēr ceļo pa pasauli , un viņš stāda sēklas man darīt to pašu . Viņa nāve izraisīja manu pirmsākumiem kā pasaules ceļotājs. Tomēr man vajadzēja mērķi par manu braucienu , un tāpēc es sāku savu klimata projektu.

Ar visu no augšas uz leju zinātnisko materiālu akadēmiskajā pasaulē un politiskajā arēnā ( ar tā dažreiz latenta loģiskās spriešanas ) , es gribēju, lai augšupēju induktīvo pieeju , koncentrējoties uz ” stāvā “, kur normāli cilvēki dzīvo un strādā . Un es gribēju tikai par vienu cilvēku runā ar otru cilvēku , turotsaruna vienkārša un taisni uz priekšu . Es vēlētos uzdot atvērtus jautājumus un teikt, pēc iespējas mazāk , ļaujot viņiem to runāt un šo saglabājot sarunu kā patiess un godīgs , cik vien iespējams . Un tā tas bija ; o )

Process :

Projekts sākās mīksti veidā , īpašu uzmanību pievēršot tikai runā ar cilvēkiem par klimata jautājumiem un pašvaldību problēmām , bet vienmēr ar ” mākslas ” rituāls beidzas palielinātas pasaulē , un veikt savu attēlu . Tomēr , es drīz sapratu, ka cilvēki , kur stāsta man stāstus nebiju dzirdējis agrāk , un es sāku dokumentēt sīkāk , un nodrošinot to, kadaži noteiktu jautājumu, kurā lūgts katru reizi , lai pārliecinātos, es saņēmu pilnu stāsts un padarīt stāsti salīdzināmi.

Piecus gadus vēlāk , ap 500 + sarunas ir notikušas 90 + valstīs . Katru sarunas, irmaz gabals no puzzle . Puzzle, kur jūs nezināt, kopilnīga aina izskatās . Es lēnām sāku jāsaliek kopā, un tas ir aizraujoši un interesanti uzzināt korelāciju starp sarunām , kas ir pasaulēm intervālu , un atrast, ka daži vārdi tiek izmantoti gandrīz katrā sarunā .

Mērķis :

Man nepatīk bloķēšana uz noteiktu rezultātu, bet gan ļaujot procesu , un šajā gadījumā stāsti rāda ceļu . Es jau to dara izstādes ar nosaukumu WorldUnite.Me , ar fotogrāfijām katru gadu laikā ap ANO COP sanāksmēs.

Kopš 2008 , miljoniem cilvēku ir redzējuši izstādēs visā pasaulē . Attēli Turpmāk ir noANO COP15 Kopenhāgenā Rātslaukuma , kur attēli tika projicēta uz interaktīvu 100 pēdas lielā pasaulē , un izstāde naktī laikā 10 dienu ilgā ANO Klimata konferencē .

ClimateTalks.Org ANO Cop 15 ClimateTalks.Org ANO COP15

 

Nākotnē es varētu darīt grāmatu ,Tablet formāta mijiedarbību , dokumentu , prezentācijas …. Laiks rādīs : o ) Tagad es esmu joprojām koncentrējas diskusijā : o )

(Tomēr , es esmu dziļi iedvesmoja ” The Story of Stuff ” , un to veidu, kā stāsta stāstu Ja neesat to redzējuši , jums vajadzētu. . Jūs varat atrast to , noklikšķinot uz labo virs vai , dodoties uz saišu sadaļā . )

———————————

Steiner Kvale :

Intervija Guide : Kvale ir 10 kritēriji par labu intervētāju (avots : Steinar Kvale Intervijas:Ievads Kvalitatīvās pētījumu metodes 1996) :

 Zinošs un iepazīties ar tēmu intervijas
 Clear – jautājumi ir vienkārši , viegli un īstermiņa
 Strukturētā sniegt skaidrojumu par struktūras un mērķa intervijas
 Maiga – ļauj cilvēkiem pabeigt to, ko viņi saka
 Sensitive noklausīties intervējamā
 Atveriet – reakcija uz to, kas ir svarīgi, lai intervējamā
 stūres vajadzētu zināt, kas viņam nepieciešams , lai uzzinātu , izmantot jautājumus un piedāvā
 Kritiskā sagatavoti , lai apstrīdētu to, kas tiek teica intervējamā
 Atceras , kas jau tika minēts iepriekš , un atsaukties uz iepriekš teikto , nav uzdot jautājumus, kas jau ir apspriesti ar intervējamā
 Interpretē , apkopojot iepriekš teikto
2 Papildu kritēriji :
 Balanced – nerunāt pārāk daudz nerunāt pārāk maz
 ētiski delikātiem – nodrošinaintervējamā zina, kopētījums ir par un to, kā dati tiks apstrādāti
Sniegt īsu ievadu par mērķi pētniecības un jautājiet par konfidencialitātes jautājumiem. Vaiintervējamā ir labi ar dalīties viņa / viņas vārdu .

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *